Bono.sk

História Bono Tradingu

Naša firma Bono Trading vznikla v roku 1999. Na jej začiatku stál a dodnes stojí Miroslav Homola, ktorý je dušou firmy a hlavným vizionárom a nositeľom myšlienok v našej firme. Chcel sa venovať svojím obľúbeným činnostiam ako poker, biliárd a chcel, aby aj na Slovensku bol taký výrobca, ktorý by splnil jeho náročné požiadavky, a preto sa rozhodol založiť takúto firmu. Kedže mal rád veľmi hudbu U2, zvolil pre svoju firmu názov podľa jej frontmana Bona Voxa. I preto dodnes svoju firmu miluje.

Firma sa postupne rozrastala a a neustále si zadkladala na kvalite, dobrých vzťahoch so zákazníkmi a profesionálnom prístupe. Vďaka tomu prežila nástup hosporádrskej krízy v roku 2009 a rozrastala sa do celého sveta. Táto firma pôsobí v mnohých krajinách Európy a sveta.

Takisto aj rástol počet zamestnancov a dnes zamestnávame takmer 20 ľudí, ktorí sa venujú výrobe, vzťahom k zákazníkom a predaji. Našou hlavnou prioritou,ktorú si osvojili aj naši zamstnanci, je to, že chceme budovať kvalitné vzťahy so zákazníkmi založené na profesionalite a dôvere.

Preto je pre nás cťou byť vašími dodávateľmi a plniteľmi vaších nárokov pri hraní pokru, biliárdu, šípiek, kolesa šťastia alebo rulety a radi splníme Vaše čoraz náročnejšie požiadavky.

Firma Bono Trading

Bono GS[15.03.2014]

Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Doprava
O nás
O firme
Kontakt
Prenájom zariadení
Kde nás nájdete na mape
Kde všade sa stretnete s našimi výrobkami ?
Naše značky v ponuke
Info
Prihlásenie
Registrácia
Obnova hesla
Košík
Obchod prevádzkuje: Obchod prevádzkuje: BONO TRADING, s.r.o., Ligetská 2, 972 51 Handlová, Slovakia, IČO: 36 340 987, IČ DPH: SK2021922584
Created by © 2010 - 2018 WebCreative.info All rights reserved.