Bono.sk

O firme

Spoločnosť BONO TRADING, s.r.o. je jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá sa zaoberá zábavnou technikou komplexne, to znamená, že hudobné automaty, biliardové stoly, pokrové stoly, šípkové automaty, stolné futbaly a silové automaty nielen vyrába a predáva, ale ich aj prevádzkuje takmer po celej SR, na Morave a v susednom Rakúsku. 


Samozrejmosťou sú pre nás služby ako servis zábavnej techniky, výmena plátna na biliardových stoloch atď., ktoré pre Vás zabezpečuje náš tím skúsených servisných technikov. 
Hlavnými činnosťami spoločnosti teda sú výroba biliardových stolov, výroba pokrových stolov, výroba kasínových stolov (black jack, roulette), výroba jukeboxov, prevádzkovanie jukeboxov, prevádzkovanie biliardových stolov, stolných futbalov a elektronických šípiek, výmena plátna na biliardových stoloch, servis zábavnej techniky. 

Firma BONO TRADING, s.r.o. získala na trhu dominantné postavenie v predaji pokru, pokrových stolov a príslušenstva. Naša ponuka je naozaj široká. Ponúkame pokrové stoly profesionálne aj domáce, plastikové hracie karty, kompletné pokrové príslušenstvo, pokrové doplnky a oblečenie, atď. Sme najväčším predajcom pokru na Slovensku a v Čechách. Náš kompletný sortiment nájdete na stránkach www.pokershop.sk 

V posledných rokoch sa zvuk firmy Bono Trading, spol. s r.o. rozozvučal najmä v popredných kasínach. Našu kvalitnú prácu môžete vidieť na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Lotyšsku, Estónsku, Monaku, Nemecku a ďalších európskych krajinách pozri naše referencie.

Kedže pôsobíme aj v cudzine vytvorili sme stránku BonoGS.com, ktorá je produktovým katalógom pre veľkoodberateľov. 

Samozrejmosťou je tovar vždy skladom a rýchly servis predaných alebo prenajatých zariadení.

Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Doprava
O nás
O firme
Kontakt
Prenájom zariadení
Kde nás nájdete na mape
Kde všade sa stretnete s našimi výrobkami ?
Naše značky v ponuke
Info
Prihlásenie
Registrácia
Obnova hesla
Košík
Obchod prevádzkuje: Obchod prevádzkuje: BONO TRADING, s.r.o., Ligetská 2, 972 51 Handlová, Slovakia, IČO: 36 340 987, IČ DPH: SK2021922584
Created by © 2010 - 2018 WebCreative.info All rights reserved.