Bono.sk

Naše značky v ponuke

BONO TRADING

Pod touto značkou sa ukrýva tým ochotných pracovníkov, ktorí sú vždy pripravení Vám pomôcť. Preto neváhajte a kontaktujte nás, alebo nás navštívte osobne. S našim logom ide ruka v ruke aj kvalita, obľúbenosť a veľa spokojných zákazníkov. 


Bono

 

Alberici

Firma Alberici je na trhu už 60 rokov a jej zakladateľom je Augusto Alberici. Spoločnosť je talianskeho pôvodu a vyrába špičkové príslušenstvo a náhradné diely pre hracie automaty. Zo širokého sortimentu výrobkov značky ALBERICI sme do našej ponuky zariadili mikrospínače, držiaky vhadzovačov, mincové vstupy, pokladne, tlačítka, vhadzovače, zámky, žetónove vstupy, zámky, tlačítka atd...

 

Aramith

Spoločnosť Aramith sa zaoberá predovšetkým výrobou biliardových gulí, ktoré ako jediná spoločnosť na svete vyrába pomocou technológie tzv. kašovitej živice. Gule sú vysokokvalitné a hráči uprednostňujú hlavne túto značku. V našom e-shope nájdete niekoľko typov týchto gulí.

 

Brunswick Titlist design

 Medveď značka je určená predovšetkým tágam. Každé tágo je jediné svojho druhu, a naozaj vyrobené ručne.

 

Cuetec

Profi Tága, ktoré sa predávajú v širokej škále farieb, úpravou povrchu a jedinečným dizajnom. Aj vďaka funkciám, ako je nastaviteľná hmotnosť Bolt System, Smart predĺženie a Tiger Tipy. Z ponuky Cuetec si vyberie každý.

 

Dybior Classic

Značka Dybior Classic ukrýva pod svojím názvom mnoho kvalitného biliardového príslušenstva. Sú to napríklad puzdra na tága, kufríky, držiaky na kriedy, podpierky tág, prikrývky biliardov a podobne. 

 

Echowell

Pod názvom ECHOWELL si môžeme predstaviť najmä špičkové elektronické terče všetkých druhov. Niekoľko týchto terčov ponúkame aj v našom internetovom obchode.

 

Empire dart

Toto mladé logo Empire Dart skrýva pod svojím názvom šípkové príslušenstvo každého druhu. Super technológia, špičková kvalita a viac ako 1300 predmetov tejto značky. Aj v našom e-shope si vyberete.

  

Favero

Elektronika pre šport rovná sa FAVERO. Vyrába širokú škálu elektronických zariadení pre športové a rekreačné aktivity, ako sú billiardy, tabuľky so svetelnými LED displejmi, chronometry, hodiny pre hodinové sadzby, atď. 

 

Fury

Fury tága majú štýl a sú veľkým hitom po celej Európe. Či už si vyberiete nádherne vykladané kombinácie s RP Series, jednoduchú eleganciu Overlay, alebo klasický nadčasový design SP Series, máte istotu, že vaše tágoje výsledkom z najlepších materiálov s využitím najmodernejších technológií.

  

Garlando

Kto by nepoznal značku Garlando, tak v našom e-shope si vedie a to zejména v oddeleniu Stolných futbalov. Od roku 1954 Garlando vyrába a predáva vysoko kvalitné futbalové stoly, biliard-stoly, stoly na tenis a air hockeys, určený pre najnáročnejších zákazníkov. 
Garlando výrobky sú vytvorené ako pre klientelu amatérov, tak aj pre profi zákazníkov.

 

Harrows

Harrows je najznámejšia značka, čo sa šípkového príslušenstva týka. . Pôvodom z Veľkej Británie sa tato značka dostala do celého sveta a je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená. Ponúkame z jeho sortimentu sisálové terče, hroty, letky, násadky, kufríky atď.

 

Ivan Simonis

Najlepšie biliardové plátno na svete. Ak chcete aj Vy uprednostniť túto kvalitu pod značkou IVAN SIMONIS, pozrite sa do nášho e-shopu. Toto plátno je plátno s absolútnou presnosťou a účinnosťou.

 

Roberto Sport

Roberto Sport má viac ako päťdesiatročnú tradíciu. Najviac poznáte futbalové stoly, ktoré vám ponúkame aj my. Stoly sú ladené v modernom štýle a ich hliníková konštrukcia pôsobí veľmi odlehčene.

 

Silver Cup

Kriedy pre biliardové tága vyrobené v USA. Veľmi populárne najmä pre ich dlhú životnosť a vysokú kvalitu.

 

Unicorn

Šípky, šípky a zasa len  šípky, to je jediné, čo sa vybaví pod názvom Unicorn. Kvalita, prepracovanosť a obľúbenosť. 

 Pripravilo pre Vás

Bono

Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Doprava
O nás
O firme
Kontakt
Prenájom zariadení
Kde nás nájdete na mape
Kde všade sa stretnete s našimi výrobkami ?
Naše značky v ponuke
Info
Prihlásenie
Registrácia
Obnova hesla
Košík
Obchod prevádzkuje: Obchod prevádzkuje: BONO TRADING, s.r.o., Ligetská 2, 972 51 Handlová, Slovakia, IČO: 36 340 987, IČ DPH: SK2021922584
Created by © 2010 - 2018 WebCreative.info All rights reserved.